ul. Kwiatowa 4B, Bobolin

Bobolin to niewielka miejscowość wczasowa usytuowany pomiędzy Dąbkami (3 km) a Darłowem (5 km), około 1 km od linii brzegowej Morza Bałtyckiego. Bobolińska, szeroka i piaszczysta plaża to jedna z najczystszych i jednocześnie najpiękniejszych nad naszym Bałtykiem i w zestawieniu z z gwarnymi wczasowiskami jest niezatłoczona.

Dzięki szczególnie pozytywnie wpływającym na stan zdrowia warunkom, Dąbki i Bobolin wchodzą w skład Uzdrowiska Dąbki. Miejscowy mikroklimat bardzo korzystnie działa na górne drogi oddechowe. Ów mikroklimat tworzą między innymi: naturalnie czyste środowisko, lasy sosnowe, bliskość morza, nasycenie powietrza jodem oraz duża odległość od aglomeracji miejskich. To kapitalne wprost miejsce do spędzenia wczasów dla rodzin z dziećmi a także wszystkich, którzy szukają ciszy. To także znakomite miejsce do spacerów, przejażdżek rowerowych - przez Bobolin biegnie kilka szlaków rowerowych. W miejscowości znajduje się dodatkowo gospodarstwo agroturystyczne prowadzące stadninę.

Ciekawostką Bobolina są bunkry na bobolińskiej plaży. Zostały one wybudowane prawdopodobnie na początku lat 40-tych ubiegłego wieku. Prawdopodobnie, w otoczeniu Bobolina testowano drugowojenne działo Dora - i stąd sieć bunkrów w okolicy Darłowa i Bobolina.

Bliskość większych miejscowości - nadbałtyckich kurortów, jak Dąbki i Darłowo, gwarantuje dostęp do licznych wakacyjnych atrakcji, przy jednoczesnym, pełnym relaksie każdego dnia w spokojnym i cichym Bobolinie.